Překližkové uteplené úly 2 cm

Nejprodávanější zboží v této kategorii:

1.   Nástavek překližkový 2 cm 448 Kč
2.   Úl překližkový uteplený 2 cm polystyrenem 2 118 Kč
3.   Sololitové víko 109 Kč

Úl překližkový uteplený 2 cm polystyrenem

Úlová sestava se skládá z celozasíťovaného varroa dna, tří uteplených nástavků a sololitového víka. Jedná se o 2 cm polystyrenem uteplenou, překližkovou konstrukci úlu.

2 118 Kč

Nástavek překližkový 2 cm

Uteplený překližkový nástavek je vhodný na včelí úl o rámkové míře 39x24 cm. Z vnější i vnitřní strany je pobitý vodovzdornou přeližkou. Uvnitř se nachází dvoucentimetrový polystyren.

448 Kč

Varroa dno

Celozasíťované dno na včelí úl rámkové míry 39x24 cm.

599 Kč

Šuplík do Varroa dna

Šuplík do Varroa dna vyrábíme z PVC desky s matným povrchem, který je ohraničen kolem dokola latičkami pro lepší manipulaci se šuplíkem.

127 Kč

Sololitové víko

Sololitové víko na včelí nástavkový úl rámkové míry 39 x 24 cm. Toto víko se skládá z překližkového rámu, na kterém je připevněná sololitová deska. Celé víko je zateplené 2 cm polystyrenem.

109 Kč

Pozinkované plechové víko

Plechové víko pro venkovní použití z pozinkovaného plechu. Rozměry pozinkovaného víka jsou 50,5 x 50,5 cm a výškou 5 cm.

194 Kč

Úchopové madlo k nástavku - 1 ks

Úchopová madla slouží pro lepší zvedání a manipulaci s nástavky, zejména, když jsou plné. Pro jeden nástavek jsou potřeba dva kusy madel. Tyto madla mají předvrtané otvory pro umístění vrutů. Uvedená cena za madlo je včetně vrutů.

15 Kč